top of page

Hit Entertainment Group: Dijital Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri

Hit For Artists

Daha Fazla Kazanç

Benefits

Kendi Sanatçı Çevreni Oluştur ve Kazan

Hit for Artists ile hayranlarına sürprizler hazırlayarak projene destek olmalarını ve çevreni büyüterek birlikte kazanmanızı sağla. Profilini oluştur ve yeni müzisyenleri keşfet. 

Kapsamlı Satış ve Dinlenme Verileri

Hit for Artists ile sevdiğin veya yükselişte olan müzisyene bağışta bulunarak hem onun kazancını hem de kendi kazanç yüzdeni maddi - manevi arttır. Bağışlarını her hafta güncellenen dinlenme listeleri ve oranlarımızı kontrol ederek yapabilir, kazancını yükseltebilirsin.

Sanatçılar İçin Yepyeni Bir Sistem

Kariyerinizi sadece müziğinizden oluşturmaya odaklanabilmeniz için en iyi oranların oluşmasını ve gelirlerinizi tek başınıza veya çok kişilik bir bantta kontrol etme esnekliği sağlıyoruz.

Etkileşimli Katılım

ve Destek Paketi

Hayranlarınızla olan ilişkinizi derinleştirmeniz ve diğer müzisyenlerinizle işbirlikleri açmanız için size destek paketleri sunuyoruz.

indir.png

Evrensel Temel Gelir

Evrensel Temel Gelir sistemimiz, her akışın Oynatma Başına Ödeme (PPP) esasına göre çalıştığı anlamına gelir. Bir şarkı her yayınlandığında, sistem otomatik olarak müzisyene veya bir grubun tüm üyelerine payı en yüksek orandan aktarır.

bottom of page